MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7473339
nr 747 3339
Skrivbyrå
Sent 1800-tal, längd: 110, djup: 48, höjd: 116
Kondition: slitage, skador, torrspricka
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:39:15
19/3 09:47:25
350 kr
19/3 18:34:15